XXII Konferencja „Etyka w życiu gospodarczym” 2019

Zapraszamy Państwa do udziału w  kolejnej – XXII edycji  Międzynarodowej Konferencji Naukowej

„Etyka w życiu gospodarczym”. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019

na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

XXII edycja konferencji, wzorem poprzednich, będzie miała charakter interdyscyplinarny o zasięgu międzynarodowym. Zamierzamy zorganizować sesje w językach polskim oraz angielskim.

Dodatkowe informacje są zamieszczone w ulotce, zaś aktualności dotyczące konferencji będą sukcesywnie

zamieszczane na stronie http://www.hmeihg.uni.lodz.pl/etyka.html

XIX Konferencja Naukowa

„Wzrost gospodarczy – rynek pracy – polityka makroekonomiczna”

Uprzejmie informujemy, że XIX Konferencja Naukowa „Wzrost gospodarczy – rynek pracy – polityka makroekonomiczna” organizowana przez Katedrę Makroekonomii UŁ, Katedrę Mikroekonomii UŁ i Katedrę Funkcjonowania Gospodarki UŁ odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2019 r.

Miejsce konferencji: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne UŁ, Łódź, ul. Rogowska 26 (dzień pierwszy) oraz Pałac Alfreda Biedermanna, Łódź, ul. Franciszkańska 1/3 (dzień drugi).

Szczegółowe informacje zostaną przedstawione wkrótce.